г.Днепропетровск
пр. Богдана Хмельницкого, 143
т. (0562) 33 -88-44
Подвійна альтернатива !


IVECO представляет новый Daily Electric на европейском рынке


На 19-й виставці Ecomondo - заходу, присвяченому зеленої економіки - Iveco виводить на європейський ринок свій ексклюзивний автомобіль з нульовим рівнем викидів.
Після оглушливого успіху нового Daily, переможця престижної міжнародної премії Фургон 2015 року, Iveco представляє ексклюзивний новий Daily Electric. Автомобіль був презентований широкій публіці на виставці Ecomondo, яка відбулася 3-6 листопада в Rimini Fiera.
Новий Iveco Daily Електричний є автомобілем з нульовим рівнем викидів, який гарантує максимальну стійкість, пропонує найвищий рівень надійності і ідеально підходить для міських вантажних і пасажирських перевезень.
Є цілий ряд нових функцій в цій моделі в порівнянні з попередньою. Споживання енергії знижується завдяки високій ефективності і зниженню ваги обладнання, життєвий цикл батареї збільшений на 20%. Крім того, NewDailyElectricможет похвалитися підвищенням вантажопідйомності на 100 кг. Продуктивність батареї оптимізована для будь-яких погодних і температурних умов. Батареї на 100 відсотків придатні для вторинної переробки.
Крім того, запатентований Iveco гнучкий режим зарядки автомобіля, дозволяє заряджати його щодня від громадської чи приватної інфраструктури. При підключенні до швидкої зарядної станції для заряду автомобіля досить усього двох годин!
New Daily Electric пропонує найкращу ефективність у своєму класі, з розширеним діапазоном руху до 280 км.
Автомобіль дозволяє водієві вибирати між двома режимами руху: ЕСО і Power. У режимі ЕСО, крутний момент двигуна знижується, щоб звести до мінімуму споживання енергії, при цьому не відбувається будь-яких обмежень максимальної швидкості транспортного засобу. У режимі енергозбереження водій може насолоджуватися максимальною продуктивністю двигуна електроприводу.
Система рекуперативного гальмування - ще одне важливе нововведення New Daily Electric, що дозволяє водієві вибрати спосіб гальмування. Залежно від характеристик дороги і умов руху, вибір найбільш підходящого режиму гальмування мінімізує споживання енергії, зберігаючи чудову керованість.
Майже безшумні ходові якості автомобіля сприяють зниженню шумового забруднення, а також роботи в нічний час в міських умовах.
Усередині New Daily Electric оснащений знімним планшетом 7 дюймів і електронної панеллю приладів для керування даним транспортним засобом.
Перший автомобіль Iveco з системою живлення від електрики був розроблений і побудований в 1986 році - автомобіль, який став попередником для електричних рухових установок. Згодом діапазон був розширений, до нього увійшли фургони та міські мікроавтобуси.
Поки новий електричний Дейлі буде доступний тільки на європейському ринку.


Автомобілі Daily відносяться до числа найпопулярніших легких розсувних машин: з 1978 року в світі їх вироблено понад 2,5 млн. Одиниць. Нове сімейство, уже шосте за рахунком, включає широку гаму автомобілів повною масою від 3,2 до 7,5 т. У фургонів є три варіанти колісної бази і три по висоті даху, а у шасі - п'ять варіантів колісних баз.
Daily оснащуються двома новими двигунами. Турбодизель Multijet II з системою безпосереднього вприскування палива (насос-форсунки) має робочий об'єм 2,3 л і розвиває потужність 106, 126 або 146 л. с. Ще один агрегат - трилітровий Сommon Rail - пропонується у варіантах 146, 170 і 205 л. с. Перший двигун відповідає екологічним нормам Євро 5, а другий - Євро 5 або більш суворим EEV. Крім того, доступний і 3,0-літровий мотор Natural Power. Працює він на стиснутому газі (метан), а потужність його соcтавляет 136 л. с. Крім механічної 6-ступінчастою КП, може бути запропонована автоматизована 6-ступінчаста коробка , що поєднує зручність класичної автоматичною КП і оперативність «механіки».